Thank you for your interest in working at Pahkla Camphill Village! We are currently recruiting for the following vacancies:

  • Tegevusjuhendaja (EE)
  • Biodynamic farmer (M/F) Fulltime position

For more information, please contact us on pahklacv@gmail.com

Tegevusjuhendaja 

Töö kirjeldus

Pahkla Camphilli Küla on elukohapõhine kogukond intellektipuudega täiskasvanutele, nende juhendajatele ja vabatahtlikele erinevatest Euroopa riikidest. Hetkel on meie külas 20 erivajadusega põhielanikku, kes elavad 5 erinevas peremajas.

Tegevusjuhendaja elab koos viie elanikuga peremajas –  on toeks külaelanikele igapäevatoimetustes vastavalt nende nägemusele ja võimetele, aitab neil iseseisvuda ja uusi oskusi omandada.

Lisaks on veel mõned praktilised tegevused: poes sisseostude tegemine, toiduvalmistamine, kodu korrashoid, ravimite andmine jne.

Samal ajal saab osaleda külaelus ja põllumajandustöödel.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on sotsiaaltööalane haridus või läbitud (läbimisel) tegevusjuhendaja koolitus. Kasuks tuleb varasem kogemus töös erivajadustega inimestega.

Olulisem on  aga positiivne ellusuhtumine, soov meie külas elada,paindlikkus ja hea meeskonnatöö oskus.

Lisaks tuleb ette autoga sõitmist, mistõttu oleks ka juhtimisõigus suureks kasuks.

Ettevõte pakub

Pakume elamisvõimalust puhtas looduses, mahepõllumajanduslikult toodetud/kasvatatud toitu, siirast ning lihtsat ellusuhtumist igal sammul ning lõputut võimalust lasta oma loovusel lennata kogukonna hüvanguks ja arenguks.

Aitäh, et soovid tulla tööle Pahkla Camphilli külla!